Contact

Voor vragen, opmerkingen of suggesties kunt u contact opnemen met ons via onderstaand formulier of e-mail naar info@circulairfriesland.frl.

Contactgegevens

Houkje Rijpstra (algemeen directeur)                   Houkje.Rijpstra@circulairfriesland.frl
Ingrid Zeegers (o.a. thema Plastic)                        Ingrid.Zeegers@circulairfriesland.frl | 0651635599
Christiaan Kuipers (o.a. thema Biomassa)          Christiaan.Kuipers@circulairfriesland.frl | 0628230932
Gerard Roemers (o.a. thema Bouw)                      Gerard.Roemers@circulairfriesland.frl
Marlise Vroom (o.a. thema Voeding)                     Marlise.Vroom@circulairfriesland.frl
Sander Bos (o.a. thema Circulair Inkopen)         Sander.Bos@circulairfriesland.frl

Postadres:
Postbus 1622
8901 BX Leeuwarden

Nieuwsbrief

U kunt zich hieronder aanmelden voor de Circulair Friesland nieuwsbrief. Deze verschijnt eens keer per kwartaal.