• Vereniging Circulair Friesland wordt mede mogelijk gemaakt door:

Contact

Voor vragen, opmerkingen of suggesties kunt u contact opnemen met ons via onderstaand formulier of e-mail naar info@circulairfriesland.frl.

Contactgegevens

Houkje Rijpstra
(algemeen directeur)                  
Ingrid Zeegers
(programma directeur)       
Ingrid.Zeegers@circulairfriesland.frl
0651635599
Christiaan Kuipers
(o.a. thema Biomassa)        
Christiaan.Kuipers@circulairfriesland.frl
Gerard Roemers
(o.a. thema Bouw) 
Gerard.Roemers@circulairfriesland.frl
Marlise Vroom
(o.a. thema Voeding)                    
Marlise.Vroom@circulairfriesland.frl
Sander Bos
(o.a. thema Circulair Inkopen)      
 Sander.Bos@circulairfriesland.frl
Sanne Eva Dijkstra
(Communicatie)             
Sanne.Dijkstra@circulairfriesland.frl
0655391324

Postadres:
Turfmarkt 11
8911 KS Leeuwarden

Nieuwsbrief

U kunt zich hieronder aanmelden voor de Circulair Friesland nieuwsbrief. Deze verschijnt eens keer per kwartaal.